Svítící vánoční mikroplyšová deka HOLIDAY, zelená
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Beránková mikinová deka s rukávy a kapucí YULE HUG světle šedá
Skladem
(>10 ks)
429 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 749 Kč až –26 %
Mikroplyšové povlečení CHRISTMAS TREES červené
Skladem
(1 ks)
od 551 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Jersey prostěradlo EXCLUSIVE tmavě hnědé 140 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
259 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–41 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, červená
Skladem
(>10 ks)
52 Kč
Velmi nízká cena
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–9 %
Měkký polštář pro psa/kočku ROYAL PET 75x60 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
181 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–24 %
Svíčka ve skle MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm krémová
Skladem
(>10 ks)
67 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční řetěz 50 LED, běhoun na stůl
Skladem
(>10 ks)
69 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
349 Kč
–8 %
Červená mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
320 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšová deka YELLOW BUTTERFLY, tmavě zelená
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšová deka SOFT, pudrově růžová
Skladem
(>10 ks)
od 189 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšová beránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
349 Kč
–8 %
Žlutá mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
320 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 349 Kč –9 %
Mikroplyšová deka RED HEARTS, černá
Skladem
(>10 ks)
od 316 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční mikroplyšová deka SNOWY FOREST šedá
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
349 Kč
–8 %
Svítící deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
318 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikrovlákno - polyester
Barva
- Šedá
- Bílá
Rozměry
- 150 x 200 cm
Provedení
- Fosforeskující motiv po předchozím nasvícení jemně září
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 5906679827946 |
| ? Barva: | Zelená |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 150 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 - 40 °C |
| ? Rozměr: | 150 x 200 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
| Motiv: | Vánoční |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář