Dětské pončo DRAK fialové
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikrovlákno
Barva
- Fialová
- Modrá
Rozměry
- Šířka: 60 cm
- Délka: 120 cm
- Délka je uváděna včetně kapuce!
Provedení
- Doporučujeme pro děti od 3 do 7 let
- Praktická kapuce
- Zapínání na patenty
- Rychleschnoucí
- Antialergický materiál
- Doporučená teplota praní 30 - 40 °C (dle štítku výrobce)
- Při prvním praní nutno prát odděleně
Jak prát pončo?
Ponča vynikají multifunkčním využitím, především během teplých měsíců. Vyžadují pravidelnou péči, díky které si zachovají původní vlastnosti. Pečujete o ponča pro děti i dospělé správně? Někdy i malá změna přinese velké výsledky.
Přečíst celý článek
Jak pečovat o pončo?
Připravili jsme pro Vás sérii článků, ve které se dozvíte jak správně pečovat o pončo-osušky. Pončo-osušky jsou ideální pro použití u vody díky své praktičnosti a pohodlí.
Přečíst celý článekDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská ponča |
|---|---|
| ? Barva: | Fialová |
| ? Délka: | 120 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 - 40 °C |
| Hmotnost: | 0,4 kg, 0,6 kg |
| ? Zapínání: | Patenty |
| Provedení: | Vícebarevné |
| Vzor: | S obrázkem |
| Pro děti: | Dětské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.