Černá stolní lampa KELI
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
59 Kč
–8 %
Ultrazvukový odpuzovač komárů do zásuvky GRUNDIG
Skladem
(>10 ks)
54 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–11 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, růžová
Skladem
(>10 ks)
88 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
89 Kč
–10 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, zlatá
Skladem
(>10 ks)
80 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
450 Kč
–13 %
Solární lampa LANTERN GREY 46 cm šedá
Skladem
(>10 ks)
390 Kč
od 1 450 Kč až –8 %
Úložný hranatý koš s uchy - různé velikosti
Skladem
(1 ks)
od 1 450 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Přírodní prostírání na stůl NATTERA ⌀ 29 cm
Skladem
(>10 ks)
35 Kč
Akce
od 669 Kč až –41 %
Úložný koš s rukojetí z jasanového dřeva - různé velikosti
Skladem
(6 ks)
od 389 Kč
9 980 Kč
–34 %
Lamelový obklad ořech natural 240 x 60 cm (2 ks v balení)
Skladem
(1 balení)
6 582 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Kov
Barva
- Černá
Rozměry
- Výška: 45 cm
- Průměr podstavce: 13 cm
- Výška podstavce: 2,5 cm
- Délka kabelu: 150 cm
- Hmotnost: 0,7 kg
Provedení
- Typ objímky: E27
- Maximální výkon: 40W
- Žárovka není součástí balení
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do obývacího pokoje |
|---|---|
| EAN: | 3560234464599 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Průměr: | 13 cm |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Materiál: | Kov |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
| Typ objímky: | E 27 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.