AKCE Keramický zajíček ROSE BUNNY 18 cm bílý II.jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
115 Kč
–48 %
AKCE Keramický ptáček BIRDAMIC 9 cm - více variant II.jakost
Skladem
(1 ks)
59 Kč
Akce
Výprodej
215 Kč
–30 %
AKCE Keramický zajíček GILDED BUNNY 14 cm bílý II. jakost
Skladem
(1 ks)
149 Kč
Akce
Výprodej
539 Kč
–41 %
AKCE Sada 5 závěsných sedících zajíčků SIMBA II.jakost
Skladem
(1 ks)
315 Kč
Akce
Výprodej
65 Kč
–40 %
AKCE Umělá rostlina v květináči s LED osvětlením 7,5x15 cm II.jakost
Skladem
(>10 ks)
39 Kč
Akce
Výprodej
169 Kč
–41 %
AKCE Cestovní polštářek SIMON MIX VZORŮ II.jakost
Skladem
(7 ks)
99 Kč
Akce
Výprodej
109 Kč
–73 %
AKCE Dřevěný louskáček NUTCRACKER 25,5 cm - více variant II.jakost
Skladem
(>10 ks)
29 Kč
Akce
Výprodej
45 Kč
–55 %
AKCE Solární LED čajové svíčky FLARNIS, sada 2 ks II.jakost
Skladem
(5 ks)
20 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Keramika
Barva
- Bílá
- Růžová
Rozměry
- Výška: 18 cm
- Šířka: 7 cm
- Hloubka: 5 cm
- Hmotnost: 1,58 kg
Provedení
- Elegantní velikonoční dekorace
- Jemný detail růží okolo krku
- Vhodný na okenní parapety i sváteční stolovaní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky v akci |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 5 cm |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Materiál: | Keramika |
| Hmotnost: | 1,58 kg |
| Motiv: | Velikonoční |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.