AKCE Bavlněné povlečení bílé II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
od 109 Kč až –51 %
AKCE Zachraňte jersey prostěradlo - MIX barev II. jakost
Skladem
(4 ks)
od 69 Kč
Akce
29 Kč
–34 %
AKCE Dětský ručník 30X50 cm MIX BAREV II. jakost
Skladem
(>10 ks)
19 Kč
Akce
Výprodej
od 99 Kč až –55 %
AKCE Zachraňte povlak na polštář - MIX VZORŮ A BAREV II.jakost
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
od 49 Kč
Akce
Výprodej
od 149 Kč až –46 %
AKCE Zachraňte froté prostěradlo - MIX barev II. jakost
Skladem
(1 ks)
od 99 Kč
Akce
Výprodej
od 139 Kč až –43 %
AKCE Bílý bavlněný povlak na polštář II. jakost
Skladem
(2 ks)
od 79 Kč
Akce
Výprodej
Český výrobek 🇨🇿
od 149 Kč až –46 %
AKCE Bavlněný ubrus bílý II. jakost
Skladem
(4 ks)
od 79 Kč
Akce
Výprodej
od 139 Kč až –58 %
AKCE Zachraňte bavlněný ubrus - MIX BAREV II. jakost
Skladem
(>10 ks)
od 79 Kč
Akce
Výprodej
od 299 Kč až –40 %
AKCE Povlečení z mikrovlákna MIX VZORŮ II.jakost
Skladem
(3 ks)
od 179 Kč
Akce
Výprodej
399 Kč
–55 %
AKCE Deka mikroplyš MIX BAREV II.jakost
Skladem
(2 ks)
179 Kč
Akce
od 499 Kč až –58 %
AKCE Zachraňte povlečení mikroplyš - MIX VZORŮ II.jakost
Skladem
(9 ks)
od 209 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance textilu |
|---|---|
| Cena: | Levné do 300 Kč |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| ? Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| Hmotnost: | 1,45 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.