AKCE Krepové povlečení bílé LUX II. jakost
Související produkty
Detailní popis produktu
Krepové povlečení
Praktický materiál, který vyniká stejnými vlastnostmi jako bavlna bez nutnosti žehlení. Krep je ideální materiál pro děti i dospělé v každém ročním období. V zimě zahřeje a v létě příjemně chladí, je vhodný i pro alergiky. Snadná údržba, savost, prodyšnost a měkkost je zachována i na typicky zvrásněném povrchu. Vlnitého povrchu je docíleno šetrnou úpravou bavlny, při plném zachování jejích vlastností.
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 135 g/m2
Barva
- Bílá
Vlastnosti
- Dlouhá životnost a stálobarevnost
- Barvy nevyblednou ani po častějším praní
- Doporučené praní: každý týden, minimálně 1x za 14 dní
- Doporučená teplota praní: 40 °C
- Povlečení nevyžaduje žehlení
Praktické rady
- Před prvním použitím povlečení důkladně vyperte
- Ložní povlečení perte odděleně, vždy naruby a zapnuté
- Použijte prací prostředek vhodný pro materiál a barevnost povlečení
- Po vyprání povlečení zvolte šetrné odstředění
Obsah balení
- Povlečení 140 x 200 cm: 1 ks povlak na přikrývku 140 x 200 cm | 1 ks povlak na polštář 70 x 90 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance textilu |
|---|---|
| ? Gramáž: | 135 g/m2 |
| ? Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| ? Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| ? Doporučená teplota praní: | 60 °C |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| ? Rozměr povlečení: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Zapínání: | Hotelová kapsa |
| Nežehlivé: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.