Regál TRAX se 3 policemi v dekoru dubu
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Nástěnná dekorativní police ACCENTS 37 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
850 Kč
–27 %
Bílá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(1 ks)
618 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Kovová nástěnná police TANDOR 20x55 cm
Skladem
(3 ks)
139 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
790 Kč
–12 %
Černá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(1 ks)
690 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Nástěnné police VIREON hnědé, sada 2ks
Skladem
(>10 ks)
155 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Nástěnná police SHELVIX 55 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
949 Kč
–6 %
Dřevěný stojan na květiny BALIA
Skladem
(>10 ks)
889 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–8 %
Nástěnná dekorace BIRDS s fotoklipem
Skladem
(6 ks)
91 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
179 Kč
–45 %
Dekorační vánoční stromeček s kožešinou LUSH 41 cm - různé barvy
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
175 Kč
–26 %
Dekorační podnos se svícnem a svíčkami HYGGE 20x20 cm
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Zeleno-hnědé velikonoční vajíčko, stojící
Skladem
(>10 ks)
90 Kč
Detailní popis produktu
Materiál regálu
- Dřevotříska: Dub
- Kov s práškovým nástřikem: Černá
Rozměry regálu
- Šířka: 67 cm
- Hloubka: 32 cm
- Výška: 88,5 cm
- Maximální nosnost: 10 kg
Provedení: 3 police
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny a police |
|---|---|
| EAN: | 5903575809526 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Šířka: | 67 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
| ? Výška: | 88,5 cm |
| Typ umístění: | Na nožičkách |
| Úložný prostor: | S poličkami, Otevřený úložný prostor |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.