Konferenční stolek MEXO
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
Nástěnné police TAYLOR ARTISAN 40x15,5 cm, sada 2ks
Skladem
(5 ks)
590 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Nástěnná police ALITTY 96x46 cm, dub artisan
Skladem
(2 ks)
1 605 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Designová knihovna TAYLOR 180x80 cm, rustikálně hnědá
Skladem
(1 ks)
3 890 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
2 390 Kč
–5 %
Knihovna TAYLOR 6 polic 186x60cm, rustikálně hnědá
Skladem
(1 ks)
2 248 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 690 Kč
–5 %
Rohový regál TAYLOR 5 polic 150x30 cm, rustikálně hnědý
Skladem
(4 ks)
1 601 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Nástěnná police s fotorámečky KIVORA 40x30 cm, černá
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
850 Kč
–27 %
Bílá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(>10 ks)
618 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 290 Kč
–44 %
Rohový regál TAYLOR 4 police, 125x34 cm
Skladem
(>10 ks)
719 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
790 Kč
–12 %
Černá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(7 ks)
690 Kč
Detailní popis produktu
Materiál stolku
- Dřevotříska: Dub/bílá
- Kov: Bílá
Rozměry stolku
- Šířka: 50 cm
- Délka: 100 cm
- Výška: 42 cm
- Výška nohou: 26 cm
Dodávané v demontu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 5903575085951 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Délka: | 100 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Výška: | 42 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Nohy: | Kov |
| Úložný prostor: | Se šuplíkem, S policí |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář