Designové křeslo PANCHO hnědé
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Rám: Železo
- Sedáky: Kůže
Barva
- Černá
- Hnědá
Rozměry
- Šířka: 77 cm
- Hloubka: 70 cm
- Výška: 74 cm
- Nosnost: 110 kg
- Hmotnost: 10 kg
Provedení
- Pevný železný rám
- Sedáky z pravé kůže s ozdobným prošíváním
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8714365475565 |
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Šířka: | 77 cm |
| ? Hloubka: | 70 cm |
| ? Výška: | 74 cm |
| ? Materiál: | Čalouněné |
| Materiál potahu: | Kůže |
| Područky: | S područkami |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.