Rozkládací křeslo LAINE, béžové
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
1 280 Kč
–8 %
Světle zelený plyšový taburet SHEEPISH
Skladem
(2 ks)
1 166 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
1 049 Kč
–22 %
Šedé závěsné křeslo KOLUMBIA
Skladem
(>10 ks)
815 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 1 450 Kč až –8 %
Úložný hranatý koš s uchy - různé velikosti
Skladem
(1 ks)
od 1 450 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–41 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, červená
Skladem
(>10 ks)
52 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
59 Kč
–8 %
Ultrazvukový odpuzovač komárů do zásuvky GRUNDIG
Skladem
(>10 ks)
54 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
9 980 Kč
–34 %
Lamelový obklad ořech natural 240 x 60 cm (2 ks v balení)
Skladem
(1 balení)
6 582 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Přírodní jutový polštář na sezení na podlaze RITUAL
Skladem
(>10 ks)
479 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
890 Kč
–38 %
Dekorativní trpaslík GNOME 90 cm, červený
Skladem
(>10 ks)
550 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–11 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, růžová
Skladem
(>10 ks)
88 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–12 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, modrá
Skladem
(>10 ks)
78 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
890 Kč
–10 %
Dekorativní trpaslík GNOME 90 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
793 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Bílý keramický zajíček CERAMIC RABIT - různé varianty
Skladem
(>10 ks)
215 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
2 190 Kč
–36 %
Bílá porcelánová miska s koženou rukojetí
Skladem
(3 ks)
1 393 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–12 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, fialová
Skladem
(>10 ks)
78 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
1 890 Kč
–11 %
Závěsná ratanová lampa KERY
Skladem
(2 ks)
1 674 Kč
Detailní popis produktu
Vzhled
- Provedení: Rozkládací křeslo
- Barva: Béžová
- Potah: POCO 07
Materiál
- Složení potahu: 100% Polyester
- Materiál potahu: Hladká látka
- Materiál nohou: Plast
- Rám: Dřevo
- Typ pěny: Pěna T25
Rozměry
- Šířka celková: 102 cm
- Hloubka celková: 109 cm
- Hloubka sedu: 70 cm
- Výška: 84 cm
- Výška sedu: 34 cm
- Výška nohou: 2 cm
- Plocha na spaní: 79 x 190 cm
- Úložný prostor: 72 x 64 x 13 cm
- Nosnost: 90 kg
- Hmotnost: 45 kg
- Rozměry balení: 102 x 82 x 100 cm
Vybavení
- Úložný prostor: Ano
- Lůžková úprava: Ano
Dodejte svému domovu útulnost s křesly v elegantním skandinávském stylu. Praktická rozkládací křesla skvěle poslouží v menších prostorech, kde pomohou ušetřit místo a zároveň vytvoří pohodlný koutek k odpočinku. Povrch z příjemných a odolných materiálů dodá interiéru moderní vzhled. Dopřejte si pohodlí a relaxujte ve stylu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 5905496615583 |
| ? Barva: | Béžová |
| ? Velikost: | Pro jednoho |
| ? Šířka: | 102 cm |
| ? Hloubka: | 109 cm |
| ? Výška: | 84 cm |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Materiál potahu: | Látka |
| Výška sedu: | 34 cm |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spaní: | 79 x 190 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Výška nohou: | 2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář