Šedé houpací křeslo BELMIRO
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
Růžové relaxační křeslo AMBER 1 LINEA 10
Skladem
(3 ks)
7 892 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Tmavě zelené designové křeslo KOKEI, dub Now or never 37
Skladem
(1 ks)
8 890 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
2 190 Kč
–36 %
Bílá porcelánová miska s koženou rukojetí
Skladem
(3 ks)
1 393 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
9 980 Kč
–34 %
Lamelový obklad ořech natural 240 x 60 cm (2 ks v balení)
Skladem
(1 balení)
6 582 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
450 Kč
–13 %
Solární lampa LANTERN GREY 46 cm šedá
Skladem
(>10 ks)
390 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
890 Kč
–38 %
Dekorativní trpaslík GNOME 90 cm, červený
Skladem
(>10 ks)
550 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
od 669 Kč až –41 %
Úložný koš s rukojetí z jasanového dřeva - různé velikosti
Skladem
(7 ks)
od 389 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Manšestrová tkanina: Šedá
- Masivní dřevo: Jasan
- Práškově lakovaná ocel: Černá
Rozměry
- Šířka: 72 cm
- Hloubka: 88 cm
- Výška: 98 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Hloubka sedu: 52 cm
- Nosnost: 100 kg
- Hmotnost: 12 kg
Provedení
- Dodáváno v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 2010001200741 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Šířka: | 72 cm |
| ? Hloubka: | 88 cm |
| ? Výška: | 98 cm |
| Tvar: | Houpací |
| ? Materiál: | Čalouněné |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Materiál potahu: | Látka, Manšestr |
| Hloubka sedáku: | 52 cm |
| Materiál nohou: | Dřevo, Kov |
| Područky: | S područkami |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Výška sedáku: | 45 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář