Matrace do postýlky Standard 80 x 160 cm
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
od 599 Kč až –16 %
Matrace do postýlky Basic bílá 60 x 120 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
14 dní
od 502 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Matrace do postýlky polokokos 60 x 120 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 014 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
399 Kč
–32 %
Prošívaný polštář Premium 70 x 90 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
268 Kč
Akce
299 Kč
–59 %
Jersey prostěradlo světle šedé 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
122 Kč
Akce
399 Kč
–55 %
Jersey prostěradlo světle šedé 180 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
Detailní popis produktu
Důležité informace k matracím
- Výrobní tolerance matrací je +-2 cm na výšku, šířku a délku
- Matrace se po rozbalení může nafukovat až 48h
- Barva pěny a prošívání potahu matrace se může lišit od obrázku - barva pěny a provedení prošívání nemá vliv na vlastnosti matrace.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace do dětské postýlky |
|---|---|
| ? Velikost: | Dětské |
| ? Délka: | 160 cm |
| ? Šířka: | 80 cm |
| ? Rozměr matrace: | 80 x 160 cm |
| ? Typ: | Pěnové |
| ? Typ pěny: | PUR pěna |
| ? Tvrdost matrace: | Střední H3 |
| ? Výška matrace: | 8 cm |
| ? Doporučené pro: | Matrace pro děti |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.