Bavlněné povlečení do postýlky RACCOON černo-bílé
Související produkty
Detailní popis produktu
Bavlněné povlečení
Stálicí a nejrozšířenějším materiálem ložního prádla je zaručeně bavlna. Zákazníci ocení její skvělé vlastnosti a cenovou dostupnost. Bavlna je prodyšná, měkká a výborně odvádí jakoukoliv vlhkost. Hodí se tedy i pro osoby, které se v noci více potí. Možnou nevýhodou je mačkání a následná nutnost žehlení. Léty prověřená bavlna je přírodní vlákno získané z bavlníku, které je šetrné k pokožce celého těla.
Materiál
- 100% bio bavlna
Barva
- Bílá
- Černá
Vlastnosti
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Doporučené praní: každý týden, maximálně 1x za 14 dní
- Doporučená teplota praní: 40 - 60 °C (dle štítku výrobce)
- Povlečení je nutné žehlit
Praktické rady
- Před prvním použitím povlečení důkladně vyperte
- Ložní povlečení perte odděleně, vždy naruby a zapnuté
- Použijte prací prostředek vhodný pro materiál a barevnost povlečení
- Po vyprání povlečení zvolte šetrné odstředění
- Povlečení žehlete naruby, tím zabráníte poškození materiálu a vyblednutí barev
Obsah balení dle výběru varianty
- Povlečení 100 x 135 cm: 1 ks povlak na přikrývku 100 x 135 cm | 1 ks povlak na polštář 40 x 60 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Místnosti |
|---|---|
| EAN: | 4251575499621 |
| Cena: | Levné do 300 Kč |
| ? Barva: | Bílá, Černá |
| ? Šířka: | Na jednolůžko |
| ? Rozměr přikrývky: | 100 x 135 cm |
| ? Rozměr polštáře: | 40 x 60 cm |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 - 60 °C |
| ? Rozměr povlečení: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| ? Motiv povlečení: | Dětský, Zvířata |
| ? Styl povlečení: | Minimalistický, Moderní |
| ? Zapínání: | Zip |
| ? Oboustranné: | Ne |
| Sady: | Přikrývka a polštář |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.