Plážové lehátko MOŘSKÝ KONÍK S KORÁLY 137x49 cm, modré
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
4 590 Kč
–26 %
Šedé závěsné křeslo TROPIKAL se stojanem a šedým polštářem
Skladem
(>10 ks)
3 353 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 150 Kč
–37 %
Černá plastová židle KATO
Skladem
(>10 ks)
716 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –15 %
Hořčicový podsedák ENDRE - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 118 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Servírovací sada na tapas URBAN OASIS 4 ks barevná
Skladem
(>10 ks)
128 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Kovový květináč se stojanem MATHY 13x18 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
95 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář BRUNARIA 45x45 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–50 %
Dětská kovová láhev GLAM 500 ml růžová
Skladem
(>10 ks)
74 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
169 Kč
–8 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
109 Kč
–10 %
Neoprenový míč do vody SUBMARINE ø 17 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, tyrkysový, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Plážový stan SUNSHADE 120x220 cm, modro-bílý
Skladem
(>10 ks)
699 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
109 Kč
–10 %
Neoprenový míč do vody CRAB ø 17 cm, oranžový
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–9 %
Nafukovací loď pro děti SEA ADVENTURE žlutá
Skladem
(8 ks)
181 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodní strana: PVC fólie
- Výplň: PU pěna
Rozměr
- Šířka: 49 cm
- Délka: 137 cm
- Výška: 2 cm
Provedení
- Rozkládácí
- Složení do tvaru tašky s držadly
- Dobré izolační vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| EAN: | 8592050032695 |
| ? Barva: | Oranžová, Modrá, Červená |
| ? Délka: | 137 cm |
| ? Šířka: | 49 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| ? Materiál: | Látka, 52% polyester | 48% bavlna |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| ? Materiál výplně: | Polyuretanová pěna |
| ? Rozměr: | 137 x 49 x 2 cm |
| Skládání: | Skládací |
| Určení: | Plážová |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář