Rychleschnoucí plážová osuška MARBELLA barevná 100 x 180 cm, 100% mikrovlákno
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% absorpční mikrovlákno
- Gramáž: 250 gsm
- Hmotnost: 450 g
Rozměr
- 100 × 180 cm (tolerance ± 3 %)
Provedení a údržba
- Hebký materiál s vysokou savostí, který zároveň rychle schne
- Detailní potisk hvězdice a mušle působí velmi věrně
- Elegantní a nadčasový motiv
- Dostatek prostoru pro pohodlné ležení na pláži i lehátku (100 × 180 cm)
- Odolné vůči písku
- Ideální na cestování
- Doporučená teplota praní do 40 °C
- Nebělit, nečistit chemicky
Jak pečovat o osušky?
Připravili jsme pro Vás sérii článků, které Vám ukáží, jak se správně starat o osušky. Kvalitní osušky nejen zvyšují komfort a hygienu ve vaší domácnosti, ale také prodlužují životnost samotného textilu. Správná péče o osušky zahrnuje několik důležitých kroků, jako je praní, sušení, skladování a další.
Přečíst celý článek
Jak udržet osušky hebké?
Aby osušení po koupeli bylo příjemné, stačí dodržovat několik jednoduchých zásad v péči o osušky. Aplikujte snadné tipy už během praní a sušení. Uvidíte, že osušky vydrží dlouho hebké, měkké a nadýchané.
Přečíst celý článek
Jak pečovat o ručníky
Připravili jsme pro Vás sérii článků, ve které se dozvíte jak správně pečovat o ručníky. Kvalitní ručníky nejenže přispívají k pohodlí a hygieně ve vaší domácnosti, ale i k dlouhé životnosti samotného textilu. Správná údržba ručníků zahrnuje několik klíčových kroků, jako je správné praní, sušení, skladování a další.
Přečíst celý článek
Jak často měnit ručníky?
V každé domácnosti se ručníky mění v jiném časovém horizontu. Existuje však optimální doba pro jejich výměnu, aby nebylo ohroženo vaše zdraví a hygiena. Otázka ohledně pravidelné výměny ručníků už vám v hlavě vrtat nemusí. Ověřte si, že měníte ručníky dostatečně často.
Přečíst celý článekDoplňkové parametry
| Kategorie: | Plážové osušky |
|---|---|
| EAN: | 5906679835965 |
| ? Barva: | Béžová, Modrá |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| Hmotnost: | 0,45 kg |
| ? Rozměr: | 100 x 180 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.