Podsedák na lavici NAVARO 140x48 cm tmavě zelený
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 350 Kč
–44 %
Bílá plastová židle KATO
Skladem
(>10 ks)
743 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Modrá houpací síť HAMAK pro 2 osoby 190x150 cm
Skladem
(>10 ks)
349 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
630 Kč
–18 %
Béžové závěsné křeslo VELHO
Skladem
(>10 ks)
512 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrově žlutý, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sada 3 květináčů s plastovým vnitřkem HAYDEN CAULDRON WHITE
Skladem
(7 ks)
599 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Podsedák na židli BASIC tmavě šedý
Skladem
(>10 ks)
56 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–11 %
Podsedák na židli STANDARD světle šedý
Skladem
(>10 ks)
79 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Podsedák na židli BASIC světle šedý
Skladem
(>10 ks)
56 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Podsedák na židli BASIC tmavě hnědý
Skladem
(>10 ks)
56 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –5 %
Bílý podsedák RUNE - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 132 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –15 %
Hořčicový podsedák ENDRE - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 118 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Podsedák na židli STANDARD tmavě růžový
Skladem
(1 ks)
79 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–11 %
Podsedák na židli STANDARD černý
Skladem
(>10 ks)
79 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 50% bavlna
- 45% polyester
- 5% recyklovaných látek
Barva
- Zelená
Rozměry
- Délka: 140 cm
- Šířka: 48 cm
- Výška: 5 cm
- Hmotnost: 1,35 kg
Provedení
- Složení materiálu zajišťuje pevnost a odolnost barvy
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Podsedáky nejsou nikdy 100% voděodolné
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na židli |
|---|---|
| EAN: | 8713229286750 |
| ? Barva: | Zelená |
| ? Délka: | 140 cm |
| ? Šířka: | 48 cm |
| ? Výška: | 5 cm, Nízká |
| ? Materiál: | Bavlna, Polyester |
| Hmotnost: | 1,35 kg |
| ? Rozměr: | 140 x 48 cm |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Připevnění: | Na šňůrky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář