Podsedák na židli OMBRE 38x38 cm, šedý
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Potah: 100% bavlna
- Výplň: 80% bavlna a 20% polyester
Barva
- Šedá
- Zelená
- Růžová
Rozměry
- Šířka: 38 cm
- Délka: 38 cm
- Výška: 5 cm
- Hmotnost: 0,545 kg
Podrobnosti
- Praktické šňůrky k připevnění k opěradlu
- Zvyšuje pohodlí a zajistí měkkost při sezení
- Zabraňuje rychlému průniku chladu
- Ochrana před znečištěním a opotřebením nábytku
- Při venkovním použití podsedák chránit před deštěm a přímým sluncem
- Nesušit v sušičce
- Nebělit
- Nežehlit
- Nečistit chemicky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na židli |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 38 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Výška: | 5 cm, Nízká |
| Tvar: | Čtvercový |
| Hmotnost: | 0,545 kg |
| ? Materiál výplně: | 80% bavlna | 20% polyester |
| ? Rozměr: | 38 x 38 cm |
| Materiál potahu: | 100% bavlna |
| Motiv: | Se vzorem |
| Připevnění: | Na šňůrky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.