Podsedák na židli BOUTON 38x38 cm, šedý
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Potah: Polybavlna
- Výplň: 100% polyuretanová pěnová výplň (molitan)
Barva
- Šedá
Rozměry
- Šířka: 38 cm
- Délka: 38 cm
- Výška: 6 cm
- Hmotnost: 0,545 kg
Provedení
- Praktické šňůrky k připevnění k opěradlu
- Zvyšuje pohodlí a zajistí měkkost při sezení
- Zabraňuje rychlému průniku chladu
- Ochrana před znečištěním a opotřebením nábytku
- Při venkovním použití podsedák chránit před deštěm a přímým sluncem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na židli |
|---|---|
| EAN: | 3210803698015 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 38 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Výška: | 6 cm, Vysoká |
| Tvar: | Čtvercový |
| Hmotnost: | 0,545 kg |
| ? Materiál výplně: | Molitan |
| ? Rozměr: | 38 x 38 cm |
| Materiál potahu: | Polybavlna |
| Motiv: | Se vzorem |
| Připevnění: | Na šňůrky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.