Podsedák na židli DOREMA 38x38cm, šedý
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 350 Kč
–44 %
Bílá plastová židle KATO
Skladem
(>10 ks)
743 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
169 Kč
–37 %
Servírovací prkénko ze dřeva a mramoru GUSTA 30 cm
Skladem
(>10 ks)
106 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–42 %
Kovový servírovací podnos GUSTA, zelený
Skladem
(>10 ks)
114 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sklenice s bambusovým víkem a brčkem PALM 400 ml
Skladem
(>10 ks)
109 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sedací sametový polštář na zem MEREL 60x60 cm fialový
Skladem
(5 ks)
549 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
7 490 Kč
–34 %
Hnědý ratanový zahradní set TURIA
Skladem
(4 ks)
4 925 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Modrá houpací síť HAMAK pro 2 osoby 190x150 cm
Skladem
(>10 ks)
349 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
630 Kč
–18 %
Béžové závěsné křeslo VELHO
Skladem
(>10 ks)
512 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrově žlutý, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –8 %
Tyrkysový podsedák BOEL - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 127 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Podsedák na židli BASIC tmavě hnědý
Skladem
(>10 ks)
56 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Podsedák na židli STANDARD tmavě růžový
Skladem
(1 ks)
79 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –5 %
Bílý podsedák RUNE - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 132 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Podsedák na židli BASIC světle šedý
Skladem
(>10 ks)
56 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Polyester
Barva
- Šedá
Rozměry
- Délka: 38 cm
- Šířka: 38 cm
- Výška: 2 cm
Provedení
- Odolné vůči vodě, nečistotám a slunci
- Vhodné pro venkovní použití
- S vodoodpudivou vrstvou
- Praktické šňůrky k připevnění k opěradlu
- Podsedák má praktický skrytý zip - potah je tedy pratelný
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na židli |
|---|---|
| EAN: | 8714503990356 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 38 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| ? Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| ? Oboustranné: | Ano |
| Umístění: | Interiérové, Venkovní |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Připevnění: | Na šňůrky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář