Kuličkový polštář BELLA ALOE VERA 70x90 cm, bílý
Související produkty
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 199 Kč až –48 %
Postel IKAROS 90 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 1 649 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
399 Kč
–30 %
Nepropustný chránič matrace PROŠÍVANÝ 90 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
278 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
od 4 899 Kč až –31 %
Kokosová matrace COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
od 3 354 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
399 Kč
–22 %
Povlečení z Renforcé bavlny IMANI zelené
Skladem
(1 ks)
308 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Světle hnědá mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Skladem
(10 ks)
349 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–14 %
Koberec RENSKE 60x90 cm, černý/žíhaný
Skladem
(>10 ks)
128 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Nástěnná dekorativní police ACCENTS 37 cm - více barev
Skladem
(3 ks)
119 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
1 590 Kč
–17 %
Šedý příruční stolek s odkládacím košem SALMA
Skladem
(>10 ks)
1 315 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
329 Kč
–33 %
Růžová skleněná LED lampička PINNY, 15 cm
Skladem
(>10 ks)
220 Kč
Český výrobek 🇨🇿
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Anatomický polštář VISCO LUXURY 45x75 cm
Skladem
(>10 ks)
319 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Anatomický polštář ALOE VERA VISCO 40x60 cm
Skladem
(>10 ks)
299 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–4 %
Polštář z dutého vlákna DREAMSOFT 50x70 cm
Skladem
(>10 ks)
191 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
279 Kč
–5 %
Polštář z paměťové pěny BAMBOO DREAM 50x70 cm
Skladem
(>10 ks)
265 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Povrch: 100% mikrovlákno
- Výplň: 100% polyester - kuličky z dutého vlákna
- Výtažek z Aloe Vera
Barva
- Bílá
- Zelená
Rozměry
- Šířka: 70 cm
- Délka: 90 cm
- Hmotnost: 1000 g
Podrobnosti
- Antialergický
- Měkký
- Odolný
- Lehký
- Příjemný na dotek
- Doporučená teplota praní: do 60 °C s pracím prostředkem na bílé prádlo
- Nesušit na přímém slunci
Jak pečovat o polštáře?
Připravili jsme pro Vás sérii článků, ve které se dozvíte jak správně pečovat o polštáře. Polštáře hrají důležitou roli při zajištění kvalitního spánku a pohodlí, proto je nezbytné věnovat jim odpovídající péči.
Přečíst celý článek
Jak vybrat polštář?
Váháte nad výběrem polštáře, který podpoří zdravý spánek a pomůže vám klidně usínat? Výběr polštáře určitě nepodceňujte. Stačí se zaměřit na několik základních parametrů, díky kterým bude volba mnohem snazší.
Přečíst celý článekInspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8592050030608 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| ? Materiál: | Mikrovlákno, Duté vlákno |
| ? Doporučená teplota praní: | 60 °C |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Antialergický: | Ano |
| ? Doporučené pro: | Jednolůžko standard, Dvoulůžko standard |
| Pro alergiky: | Pro alergiky |
| Váha polštáře: | 1000 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář