Světle hnědá mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová deka SOFT, královsky modrá
Skladem
(>10 ks)
od 189 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka SNOWY FOREST šedá
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
od 399 Kč až –10 %
Mikroplyšová deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 357 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ SRDCE šedé
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová beránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
349 Kč
–8 %
Svítící deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
318 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Plyšový MEDVÍDEK BOB s dětskou dekou uvnitř modrý
Skladem
(>10 ks)
499 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
od 349 Kč až –9 %
Mikroplyšová deka ZLATÝ A BÍLÝ MOTÝL, tmavě zelená
Skladem
(>10 ks)
od 316 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová deka SOFT, pudrově růžová
Skladem
(7 ks)
od 189 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
409 Kč
–9 %
Mikroplyšová deka PAPAVA, krémová
Skladem
(>10 ks)
371 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Svítící vánoční mikroplyšová deka SNOW BUDDY, šedá
Skladem
(>10 ks)
339 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
329 Kč
–7 %
Růžová dětská deka MEDVÍDCI THE BEST FRIENDS, 80x110 cm
Skladem
(1 ks)
303 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
499 Kč
–10 %
Tmavě růžová mikroplyšová deka VIOLET, 200x230 cm
Skladem
(3 ks)
449 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
od 349 Kč až –9 %
Mikroplyšová deka VISATA, černá
Skladem
(>10 ks)
od 316 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka WHITE TREES tmavě šedá
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Barva
- Hnedá
Rozměr
- 150 x 200 cm
Provedení
- Vyrobeno ze 100% polyesteru s mikroplyšovou úpravou
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 8714503345026 |
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 150 cm |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Polyester |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
| ? Rozměr: | 150 x 200 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.