AKCE Béžová rohová sedací souprava HADSON - pravý roh II. jakost
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
Příruční stolek s policí TAYLOR SONOMA 45x45cm
Skladem
(3 ks)
1 249 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Svícen na čajové svíčky TEALIGHT HOUSE FACADE, červený
Skladem
(9 ks)
179 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
275 Kč
–45 %
Skleněná vonná svíčka ALTUM Golden Grass
Skladem
(4 ks)
151 Kč
Akce
Výprodej
790 Kč
–40 %
AKCE Černá židle KITO II. jakost
Skladem
(1 ks)
469 Kč
Akce
Výprodej
3 690 Kč
–40 %
AKCE Černý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
3 890 Kč
–40 %
AKCE Noční stolek ENTSIAN 40x40cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
2 880 Kč
–47 %
AKCE Postel IKAROS 160 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 499 Kč
Akce
Výprodej
2 373 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 120 x 200 cm, bílá/dub lanýž II.jakost
Skladem
(3 ks)
1 399 Kč
Akce
Výprodej
1 249 Kč
–44 %
AKCE Tmavě šedá sametová jídelní židle LIBRA II. jakost
Skladem
(1 ks)
699 Kč
Akce
Výprodej
2 243 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 90 x 200 cm, dub sonoma II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 159 Kč
Akce
Výprodej
1 549 Kč
–35 %
AKCE Úložný box pod postel 150 cm, dub II. jakost
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Vzhled pohovky
- Provedení: Rohová, Pohovka do L
- Velikost: Pohovka do 250 cm
- Barva: Béžová
- Varianta rohu: Pravý roh
- Potah: SOLA 18
Pozn.: Dekor dřevotřísky uvnitř pohovky se může lišit od produktové fotografie.
Materiál pohovky
- Složení potahu: 100% Polyester
- Materiál potahu: Sametová látka
- Provedení opěradla: Pěna T2540
- Provedení sedadla: HR pěna
Rozměry pohovky
- Šířka: 206 cm
- Hloubka: 150 cm
- Výška: 89 cm
- Výška sedu: 47 cm
- Hloubka sedu: 49 cm
- Plocha na spaní: 115 x 184 cm
- Nosnost: 270 kg
Vybavení
- Úložný prostor: Ano
- Lůžková úprava: Ano
- Polštáře jsou součástí balení
Dodávané v demontu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Béžová |
| ? Velikost: | Trojmístné |
| ? Šířka: | 206 cm |
| ? Hloubka: | 150 cm |
| ? Výška: | 89 cm |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spaní pohovky: | 184 x 115 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Varianta rohu: | Pravý roh |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář