AKCE Béžový skládací taburet ZAREX VELVET L II. jakost
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
7 190 Kč
–18 %
Světle šedá 2místná pohovka MANDI
Skladem
(>10 ks)
5 880 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Světle šedá rozkládací rohová pohovka CAVELO, oboustranná
Skladem
(2 ks)
11 990 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Světle šedý závěs OXFORD 140x250 cm
Skladem
(>10 ks)
239 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
od 1 190 Kč –5 %
Dekorativní lamelový panel TIMBER, dekor dub
Skladem
(>10 ks)
od 1 129 Kč
Akce
Výprodej
2 533 Kč
–47 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(3 ks)
1 319 Kč
Akce
Výprodej
2 373 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 120 x 200 cm, beton/bílá II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 399 Kč
Akce
Výprodej
1 549 Kč
–32 %
AKCE Úložný box pod postel 150 cm, olše II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 049 Kč
Akce
Výprodej
890 Kč
–40 %
AKCE Tmavě šedá židle BALI MARK s bukovými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
529 Kč
Akce
Výprodej
1 290 Kč
–41 %
AKCE Krémová sametová židle LAVA II. jakost
Skladem
(1 ks)
749 Kč
Akce
Výprodej
3 264 Kč
–41 %
AKCE Postel BELLA 140 x 200 cm, dub sonoma II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 899 Kč
Akce
Výprodej
2 373 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 120 x 200 cm, bílá/dub sonoma II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 399 Kč
Akce
Výprodej
1 090 Kč
–45 %
AKCE Bílo-černá židle BALI MARK s černými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Dřevotříska
- Pěna
- Sametová látka
Rozměry
- Šířka: 37,5 cm
- Šířka vnitřní: 34 cm
- Hloubka: 37,5 cm
- Hloubka vnitřní: 34 cm
- Výška: 38 cm
- Výška vnitřní: 34 cm
- Nosnost: 100 kg
- Objem úložného prostoru: 39 l
- Hmotnost: 2,15 kg
Provedení
- Skládací
- Velmi stabilní
- Snadno čistitelná látka
- Pohodlný sedák potažený pěnou
- Vhodné jako úložný box i podnožka
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Béžová |
| ? Šířka: | 37,5 cm |
| ? Hloubka: | 37,5 cm |
| ? Výška: | 38 cm |
| Hmotnost: | 2,15 kg |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Nosnost: | 100 kg |
| Nožičky: | Bez nožiček |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář