AKCE Bílá dětská postel s přistýlkou INTRO 90 x 200 cm II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
2 663 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 140 x 200 cm, bílá/dub sonoma II. jakost
Skladem
(4 ks)
1 549 Kč
Akce
Výprodej
2 547 Kč
–41 %
AKCE Postel Naomi zvýšená 80 x 200 cm, dub II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 499 Kč
Akce
Výprodej
155 Kč
–36 %
AKCE Nástěnná police SHELORA 120x23,5 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
99 Kč
Akce
Výprodej
1 649 Kč
–39 %
AKCE Postel IKAROS 90 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Akce
Výprodej
1 490 Kč
–43 %
AKCE Šedá židle IRYS VELVET s černými nohami II. jakost
Skladem
(5 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
3 690 Kč
–40 %
AKCE Černý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
2 190 Kč
–31 %
AKCE Černá sametová židle NOLA II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Akce
Výprodej
1 599 Kč
–43 %
AKCE Úložný box pod postel 150 cm, šedá II. jakost
Skladem
(1 ks)
899 Kč
Akce
Výprodej
4 270 Kč
–25 %
AKCE Kovový rošt v pevném rámu 160 x 200 cm II. jakost
Skladem
(2 ks)
3 196 Kč
Akce
Výprodej
1 790 Kč
–44 %
AKCE Černá sametová jídelní židle IMOLA II. jakost
Skladem
(4 ks)
999 Kč
Akce
Výprodej
1 409 Kč
–40 %
AKCE Bílá plastová židle CORRAL B II. jakost
Skladem
(1 ks)
839 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
2 822 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 140 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 449 Kč
Akce
Výprodej
3 390 Kč
–41 %
AKCE Bílý jídelní stůl ADRIA 120x80 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 999 Kč
Akce
Výprodej
13 490 Kč
–30 %
AKCE Čalouněná postel COMFINO VELVET s přistýlkou 120x200 cm šedá II. jakost KRONOS 15
Skladem
(1 ks)
9 390 Kč
Detailní popis produktu
Materiál postele
- Borovicové dřevo / MDF: Bílá
- Překližka
Rozměry postele
- Šířka: 206 cm
- Hloubka: 96 cm
- Výška: 66 cm
- Plocha na spaní: 90 x 200 cm
- Výška po rošt přistýlka: 7 cm
- Výška po rošt u lůžka: 26 cm
- Nosnost na jedno lůžko: 80 kg
Provedení
- Dodávané s laťkovým roštem, bez matrace
- Možnost dokoupit matrace s rozměrem 90 x 200 cm na základě naší nabídky
- Přistýlka se vysouvá na kolečkách, rozklad je jednoduchý a zvládnou jej i děti
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá |
| ? Dekor dřeva: | Borovice |
| ? Šířka: | 206 cm |
| ? Hloubka: | 96 cm |
| ? Výška: | 66 cm |
| ? Rozměr matrace: | 90 x 200 cm |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář