AKCE Konferenční stolek FROST 50x50 cm, krémový II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
3 132 Kč
–45 %
AKCE Postel SOFIA 160 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 699 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 562 Kč
–41 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(>10 ks)
1 499 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 762 Kč
–45 %
AKCE Postel IKAROS 160 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 499 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 363 Kč
–42 %
AKCE Postel Emily 120 x 200 cm, borovice II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 349 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
6 725 Kč
–31 %
AKCE Bílý výklopný botník PRIMO II. jakost
Skladem
(1 ks)
4 590 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 263 Kč
–40 %
Akce Postel ADA 180 x 200 cm, borovice II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 349 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
1 490 Kč
–43 %
AKCE Šedá židle IRYS VELVET s černými nohami II. jakost
Skladem
(5 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
649 Kč
–40 %
AKCE Dětská polička MY LITTLE HEROS II. jakost
Skladem
(1 ks)
389 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 520 Kč
–42 %
AKCE Postel IKAROS 140 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(2 ks)
1 449 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
3 829 Kč
–39 %
AKCE Postel PARIS zvýšená 140 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(5 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
1 319 Kč
–40 %
AKCE Bílá židle s dubovými nohami KRIS II. jakost
Skladem
(1 ks)
779 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
1 790 Kč
–44 %
AKCE Černá sametová jídelní židle IMOLA II. jakost
Skladem
(4 ks)
999 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
990 Kč
–40 %
AKCE Béžová židle BALI MARK s černými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
1 299 Kč
–35 %
Akce Úložný box pod postel 98 cm, dub II. jakost
Skladem
(1 ks)
839 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Lamino: Krémová
- Kov: Krémová
Rozměry
- Délka: 50 cm
- Šířka: 50 cm
- Výška: 40 cm
Provedení
- Konferenční nebo příruční stolek v minimalistickém stylu
- Světlé a svěží barevné provedení
- Pevná kovová konstrukce
Tento stylový stolek v jemné krémové barvě dodá vašemu interiéru nádech elegance a vzdušnosti. Díky svému kompaktnímu tvaru se snadno vejde i do menších místností a poskytne ideální plochu pro šálek kávy, knihu nebo dekoraci. Jeho minimalistický design se hodí do moderních i klasických interiérů a pevná konstrukce zaručí, že vám bude spolehlivým společníkem po mnoho let.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Krémová |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Délka: | 50 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Výška: | 40 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | Kov, Lamino |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Tvar nohou: | Klasický |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.