Dekorační povlak na polštář BALBOA 45x45 cm, okrový
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% bavlna
Barva
- Okrová (žlutá)
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
- Výška: 1 cm
- Hmotnost: 190 g
Provedení
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Zapínaní na zip
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Pouze povlak, výplň není součástí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlaky na polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8717026307687 |
| ? Barva: | Žlutá |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorativní povlaky |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Rozměr: | 45 x 45 cm |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Jednobarevný, Podzimní |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář