Letní přikrývka prošívaná COOL SLEEP 140x200 cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Potah: 100% polyester – mikrovlákno
- Výplň: 100% polyester– duté vlákno
- Gramáž výplně: 120 g/m2
- Gramáž potahu: 85 g/m2
- Hmotnost: 840 g
Rozměr
- 140 x 200 cm
Podrobnosti
- Lehká letní přikrývka z jemných materiálů
- Speciální struktura s malými otvory zajišťuje vysokou prodyšnost
- Duté vlákno si zachovává tvar a nadýchanost i při opakovaném praní
- Zajišťuje komfort během horkých letních nocí
- Látka certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
- Doporučená teplota praní: 40 °C (dle štítku výrobce)
- Lze sušit v sušičce na prádlo při nízké teplotě
- Nebělit, nežehlit
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přikrývky |
|---|---|
| EAN: | 8596605045680 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Gramáž: | 120 g/m2 |
| ? Rozměr přikrývky: | 140 x 200 cm |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| Hmotnost: | 0,84 kg |
| ? Materiál výplně: | Duté vlákno |
| ? Povrchový materiál: | 100% polyester |
| Antialergický: | Ano |
| ? Doporučené pro: | Jednolůžko standard |
| Roční období: | Letní |
| Schopnost izolace přikrývky: | Chladivá |
| Pro alergiky: | Pro alergiky |
| Váha přikrývky: | 840 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.