Dřevěný zelenošedý stolek pod notebook GUSTA
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
1 390 Kč
–29 %
Růžové kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(3 ks)
979 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Černé bodové svítidlo RIVANO
Skladem
(>10 ks)
249 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–18 %
Bílo-modrá kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
968 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 350 Kč
–8 %
Černé kancelářské křeslo NOTO VELVET
Skladem
(>10 ks)
1 229 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–20 %
Růžová kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
951 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 390 Kč
–25 %
Šedé kancelářské křeslo AVOLA z eko kůže
Skladem
(>10 ks)
1 032 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–10 %
Modrá kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
1 060 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–10 %
Bílo-šedá kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
1 060 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Bílo-černá kancelářská židle PRINT
Skladem
(2 ks)
1 190 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–33 %
Šedá kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
790 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–28 %
Černá kancelářská židle PANSY
Skladem
(>10 ks)
852 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–20 %
Bílo-růžová kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
951 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Krémové kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
979 Kč
Výhodná sada
3 580 Kč
–5 %
Sada 2 ks šedého kancelářského křesla NERIS
Skladem
(>10 ks)
3 390 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Dřevo
Barva
- Zelenošedá
Rozměry
- Šířka: 41 cm
- Hloubka: 30 cm
- Výška: 14,5 cm
- Hmotnost: 2,6 kg
Provedení
- Se zásuvkou pro uložení věcí nebo notebooku
- Mezi dvěma madly místo pro notebook o šířce až 39 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací stoly |
|---|---|
| EAN: | 8712628309817 |
| ? Barva: | Zelená, Šedá |
| ? Šířka: | 41 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
| ? Výška: | 14,5 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| ? Materiál: | Dřevo |
| Hmotnost: | 2,6 kg |
| Typ umístění: | Bez nožiček |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář