Psací stůl B-202 černý
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
1 390 Kč
–28 %
Zelené kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(1 ks)
989 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Silikonová LED dětská noční lampička EGG 12,5 cm bílá
Skladem
(>10 ks)
349 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
2 190 Kč
–8 %
Dětský sedací vak z umělé kožešiny BUBBLO, bílý
Skladem
(4 ks)
2 006 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 149 Kč
–15 %
Modrá kancelářská židle PANSY
Skladem
(>10 ks)
972 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–20 %
Bílo-růžová kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
951 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–18 %
Bílo-modrá kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
968 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 149 Kč
–25 %
Růžová kancelářská židle PANSY
Skladem
(>10 ks)
859 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 290 Kč
–10 %
Královsky modré kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
1 156 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–37 %
Bílá kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
744 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 350 Kč
–14 %
Černé kancelářské křeslo NOTO z eko kůže
Skladem
(>10 ks)
1 160 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Laminovaná MDF deska
- Kov
Barva
- Černá
- Červená
Rozměry
- Délka: 120 cm
- Šířka: 60 cm
- Výška: 76 cm
- Hmotnost: 18,5 kg
Provedení
- Bez zásuvky
- Otevřený úložný prostor
- Dodáváno v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací stoly |
|---|---|
| ? Barva: | Červená, Černá |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Délka: | 120 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Výška: | 76 cm |
| Tvar: | Rovný |
| Hmotnost: | 18,5 kg |
| Materiál desky: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Nohy: | S nohami |
| Úložný prostor: | Otevřený úložný prostor |
| Vzhled: | Psací stoly |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář