Tmavě zelená sedací souprava do U CORNI, uzavřená
Související produkty
Detailní popis produktu
Vzhled pohovky
- Provedení: Sedací souprava do U
- Barva: Tmavě zelená
- Potah: Látka
Materiál pohovky
- Složení potahu: 100% polyester
- Korpus a rám: Masivní dřevo a dřevotříska
- Nohy: Kov
Rozměry pohovky
- Šířka: 330 cm
- Hloubka levého rohu: 220 cm
- Hloubka pravého rohu: 182 cm
- Hloubka sedu: 55 cm
- Výška celková: 86 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Výška nožiček: 15 cm
- Délka levého prostoru pro sezení: 172 cm
- Délka pravého prostoru pro sezení: 144 cm
Vybavení
- Lůžková úprava: Ne
- Polštáře: Odnímatelné
Provedení
- Moderní a nadčasový design
- Potah z měkké odolné tkaniny
- Možnost umístění do prostoru díky čalouněnému obvodu pohovky
- Robustní nohy sedačky v zajímavém designu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedačky |
|---|---|
| EAN: | 5903575707709 |
| ? Barva: | Zelená |
| ? Velikost: | Vícemístné |
| ? Šířka: | 330 cm |
| ? Hloubka: | 220 cm |
| ? Výška: | 86 cm |
| Tvar: | Pohovky |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Materiál potahu: | Látka |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedáku: | 55 cm |
| Nosnost: | 110 kg / 1 sedací místo |
| Materiál nohou: | Kov |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| Varianta rohu: | Levý roh, Pravý roh, Univerzální roh |
| Výška nohou: | 15 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář