Hnědá sametová židle BERA s černými nohami
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Sametová tkanina: Hnědá
- Kov: Černá
Rozměry (+/- 1 cm)
- Šířka: 54 cm
- Výška: 88 cm
- Hloubka: 60 cm
- Výška sedu: 49 cm
- Šířka sedáku: 54 cm
- Hloubka sedu: 42 cm
- Hmotnost: 4,5 kg
- Nosnost: 110 kg
Provedení
- Moderní čalouněná jídelní židle
- Elegantní prošívání
- Pevné kovové podnoží
- Dodáváno v demontu
Vytvořte si jídelní kout, kde se snoubí elegance s každodenním komfortem. Čalouněná židle se stane nejen praktickým místem k sezení, ale také výrazným designovým prvkem, který oživí celý interiér. Skvěle se hodí jak k moderním, tak i klasickým stolům a nabídne pohodlí při rodinných večeřích i posezení s přáteli. Dopřejte si prostor, kde se budete cítit příjemně a kam se budete rádi vracet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sametové židle |
|---|---|
| EAN: | 5903332096398 |
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Šířka: | 54 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| ? Výška: | 88 cm |
| Hmotnost: | 4,5 kg |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Výška sedu: | 49 cm |
| Nosnost: | 110 kg |
| Materiál nohou: | Kov |
| Otočná: | Ne |
| Područky: | Bez područek |
| Potah: | Čalouněná |
| Typ nohou: | Čtyři nohy |
| Vzhled: | Klasický |
| Vzor: | Jednobarevný |
| Vzhled opěrky: | Plná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.