Šedé sametové jídelní křeslo NUGAT
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–42 %
Kovový servírovací podnos GUSTA, zelený
Skladem
(>10 ks)
114 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
490 Kč
–16 %
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, černé
Skladem
(>10 ks)
407 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Utěrky KITCHEN 4ks
Skladem
(>10 ks)
95 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Přírodní bambusový pořadač FIVE
Skladem
(>10 ks)
369 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
599 Kč
–39 %
Dřevěný talíř MIX & MATCH, velký
Skladem
(>10 ks)
363 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
390 Kč
–6 %
Dřevěné servírovací prkénko GUSTA s miskou
Skladem
(>10 ks)
366 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
589 Kč
–49 %
Slaměný košík na ubrousky HALMEN
Skladem
(3 ks)
296 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
229 Kč
–30 %
Miska ve tvaru srdce z mangového dřeva LOVAIRE 16x15 cm, bílé pruhy
Skladem
(>10 ks)
159 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
549 Kč
–5 %
Termohrnek s brčkem TERMOS 1000 ml, šedý
Skladem
(>10 ks)
520 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–50 %
Servírovací ubrousky AUTUMN LEAVES 40x40 cm, 16 ks
Skladem
(1 ks)
64 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
69 Kč
–47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
36 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–50 %
Žlutý keramický džbánek 200 ml MYNTE LEMONADE
Skladem
(6 ks)
98 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Servírovací miska RABITTO 27 cm - více variant
Skladem
(>10 ks)
69 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, dub artisan/černá
Skladem
(>10 ks)
429 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
2 690 Kč
–24 %
Bílá porcelánová mísa ÚPONKY
Skladem
(6 ks)
2 024 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Sametová látka
- Ocel s práškovým nátěrem
Barva
- Šedá
- Černá
Rozměry
- Šířka: 58 cm
- Šířka sedáku: 33 - 44 cm
- Hloubka: 54,5 cm
- Hloubka sedu: 41 cm
- Výška: 91 cm
- Výška sedu: 48 cm
- Nosnost: 120 kg
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sametové židle |
|---|---|
| EAN: | 5903332061471 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Šířka: | 58 cm |
| ? Hloubka: | 54,5 cm |
| ? Výška: | 91 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Otočné: | Ne |
| Područky: | S područkami |
| Potah: | S polstrováním |
| Typ nohou: | Čtyři nohy |
| Vzhled: | Židlokřeslo |
| Vzor: | Dvoubarevný |
| Vzhled opěrky: | Plná |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář