Servírovací ubrousky AUTUMN LEAVES 40x40 cm, 16 ks
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
69 Kč
–47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
36 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
229 Kč
–30 %
Miska ve tvaru srdce z mangového dřeva LOVAIRE 16x15 cm, bílé pruhy
Skladem
(>10 ks)
159 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
215 Kč
–21 %
Servírovací set s miskou a prkénkem GUSTA
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
559 Kč
–39 %
Skleněná dóza na potraviny STAR s porcelánovým víkem
Skladem
(2 ks)
337 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, dub artisan/černá
Skladem
(>10 ks)
429 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
139 Kč
až –30 %
Vánoční dřevěný podnos CHRISTMAS - více variant
Skladem
(>10 ks)
od 96 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Potištěný papír
Barva
- Krémová
- Hnědá
- Hmotnost: 130 g
Rozměry
- 40 x 40 cm
- 16 ks v balení
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 709898372002 |
| ? Barva: | Krémová, Hnědá |
| ? Délka: | 40 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Materiál: | Papír |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Balení: | 16 ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.