Kulatý jídelní stůl HARRY 100x100, černý
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
2 690 Kč
–24 %
Bílá porcelánová mísa ÚPONKY
Skladem
(6 ks)
2 024 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Přírodní bambusový pořadač FIVE
Skladem
(>10 ks)
369 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
215 Kč
–21 %
Servírovací set s miskou a prkénkem GUSTA
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
109 Kč
–49 %
Servírovací ubrousky TIME FOR HYGGE 33x33 cm, 20 ks
Skladem
(10 ks)
55 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, šedá
Skladem
(6 ks)
51 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Bílá porcelánová miska MIX & MATCH
Skladem
(1 ks)
589 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
69 Kč
–47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
36 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
290 Kč
–50 %
Servírovací ubrousky GRAND MA'S FLOWERS, 50 ks
Skladem
(6 ks)
145 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
589 Kč
–49 %
Slaměný košík na ubrousky HALMEN
Skladem
(3 ks)
296 Kč
Akce
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–23 %
Servírovací prkénko BUNNOO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
99 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, dub artisan/černá
Skladem
(>10 ks)
429 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Síťka proti hmyzu na potraviny KITERA 32x32 cm
Skladem
(>10 ks)
35 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–50 %
Žlutý keramický džbánek 200 ml MYNTE LEMONADE
Skladem
(7 ks)
98 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- MDF: Černá matná
- Kov: Černá
Rozměry
- Šířka: 100 cm
- Hloubka: 100 cm
- Výška: 74 cm
- Hmotnost: 16,5 kg
Převažující odstíny chladné severské přírody působí harmonicky. Neutrální paleta barev doplněná o přírodní materiály a jeden výraznější tón rozproudí energii v celém interiéru. Vysoká funkčnost charakterizuje severský minimalismus. Místnosti jsou lehké, čisté a útulné. Čistoty docílíte díky multifunkčnímu nábytku a dostatku úložného prostoru. To stejné platí i pro skandinávské jídelny a kuchyně. Velké otevřené plochy vyplňte jídelním stolem Harry s kulatou deskou a kovovými nohami. Čalouněné židle a doplňky z kůže, pletenin či skla budou vkusnými elementy.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly |
|---|---|
| EAN: | 2010100152521 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Průměr: | 100 cm |
| ? Výška: | 74 cm |
| Tvar: | Kulatý |
| Hmotnost: | 16,5 kg |
| Materiál desky: | MDF |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Tvar nohou: | Atypické |
| Materiál nohou: | Kov |
| Počet míst k sezení: | Pro 4 osoby |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář