Dřevěné prkénko servírovací TAPAS 45x19,7 cm
Související produkty
Výprodej
399 Kč
–32 %
Prošívaný polštář Premium 70 x 90 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
268 Kč
Akce
299 Kč
–59 %
Jersey prostěradlo světle šedé 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
122 Kč
Akce
399 Kč
–55 %
Jersey prostěradlo světle šedé 180 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
399 Kč
–30 %
Nepropustný chránič matrace PROŠÍVANÝ 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
278 Kč
Velmi nízká cena
399 Kč
–44 %
Jersey prostěradlo bílé 180 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
222 Kč
Akce
299 Kč
–64 %
Jersey prostěradlo tmavě šedé 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
105 Kč
299 Kč
–57 %
Jersey prostěradlo bílé 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
126 Kč
599 Kč
–22 %
Nepropustný chránič matrace PROŠÍVANÝ 180 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
463 Kč
Akce
299 Kč
–60 %
Jersey prostěradlo světle modré 90 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
Akce
149 Kč
–37 %
Froté prostěradlo tmavě šedé 90 x 200 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
93 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Bambus: přírodní
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Výška: 1,2 cm
- Délka: 19,7 cm
- Hmotnost: 0,6 kg
Provedení
- Praktický otvor na zavěšení
- Ideální na servírování sýrů, grilovaného masa, klobás
- Doporučujeme ruční mytí
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek a doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 3560239303435 |
| ? Barva: | Béžová |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 1,2 cm |
| ? Výška: | 19,7 cm |
| Tvar: | Obdélníkové |
| ? Materiál: | Bambus |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.