Utěrky LINEA 45x60 cm, 4ks
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Sada 2 kuchyňských chňapek s magnetem CHECKS, bílo-černá
Skladem
(2 ks)
169 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Závěsný kuchyňský organizér s háčky RAXIMO, bílý
Skladem
(7 ks)
399 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, šedá
Skladem
(6 ks)
51 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
129 Kč
–6 %
Servírovací prkénko BUNNOO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
121 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
59 Kč
–25 %
Porcelánový hrnek AQUELLE se silikonovými doplňky 280 ml, modrý
Skladem
(>10 ks)
44 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
139 Kč
až –30 %
Vánoční dřevěný podnos CHRISTMAS - více variant
Skladem
(>10 ks)
od 96 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
490 Kč
–18 %
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, černé
Skladem
(10 ks)
398 Kč
Detailní popis produktu
Podrobnosti
- Materiál: 90% bavlna | 10% viskóza a lyocell
- Rozměr: 45 x 60 cm
- Barva: Bílá, černá
- Doporučená teplota praní: 40 °C
- Počet ks v balení: 4
- Hmotnost: 0,22 kg
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky a chňapky |
|---|---|
| EAN: | 4560901000081 |
| Cena: | Levné do 150 Kč |
| ? Barva: | Bílá, Černá |
| ? Délka: | 60 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Materiál: | Bavlna, Viskóza, Lyocell |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| ? Rozměr: | 45 x 60 cm |
| Sady: | Sady |
| Položka byla vyprodána… | |
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–30 %
Utěrky Standard 5ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
69 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.