Bílý botník CITY se 4 policemi
Související produkty
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
1 299 Kč
–4 %
Bílá závěsná skříňka se zásuvkami LEWO
Skladem
(1 ks)
1 247 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 669 Kč až –41 %
Úložný koš s rukojetí z jasanového dřeva - různé velikosti
Skladem
(7 ks)
od 389 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Bílý keramický zajíček CERAMIC RABIT - různé varianty
Skladem
(>10 ks)
215 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
890 Kč
–38 %
Dekorativní trpaslík GNOME 90 cm, červený
Skladem
(>10 ks)
550 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–12 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, modrá
Skladem
(>10 ks)
78 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
9 980 Kč
–34 %
Lamelový obklad ořech natural 240 x 60 cm (2 ks v balení)
Skladem
(1 balení)
6 582 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
2 190 Kč
–36 %
Bílá porcelánová miska s koženou rukojetí
Skladem
(3 ks)
1 393 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
890 Kč
–10 %
Dekorativní trpaslík GNOME 90 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
793 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–11 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, růžová
Skladem
(>10 ks)
88 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 1 450 Kč až –8 %
Úložný hranatý koš s uchy - různé velikosti
Skladem
(1 ks)
od 1 450 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
450 Kč
–13 %
Solární lampa LANTERN GREY 46 cm šedá
Skladem
(>10 ks)
390 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–10 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, zlatá
Skladem
(>10 ks)
80 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
890 Kč
–10 %
Dekorativní trpaslík GNOME 90 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
793 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–12 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, fialová
Skladem
(>10 ks)
78 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Borovicové dřevo: Přírodní
- Kov: Bílá
Rozměry
- Šířka: 74 cm
- Hloubka: 30 cm
- Výška: 74 cm
- Hmotnost: 3 kg
Provedení
- 4 kovové police
- Pro 12 párů bot
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 3664944388654 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Dekor dřeva: | Borovice |
| ? Šířka: | 74 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
| ? Výška: | 74 cm |
| ? Materiál: | Dřevo, Kov |
| S lavicí: | Bez lavice |
| Úložný prostor: | S poličkami, Otevřený úložný prostor |
| Vzhled: | Police na boty |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář