Dekorační polštářek IMPRIME TILAK 40x40 cm, barevný
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–41 %
Utěrky LINEA 45x60 cm, set 3 ks - více variant
Skladem
(>10 ks)
58 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
799 Kč
–9 %
Plastová židle TREGO s područkami, modrá
Skladem
(>10 ks)
720 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
Akce
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–31 %
Servírovací prkénko EGGUNO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
89 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
199 Kč
–21 %
Fototapeta na dveře JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
Skladem
(>10 ks)
157 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
61 Kč
–37 %
Univerzální domácí podložka MIOBRILL 40 x 60 cm
Skladem
(>10 ks)
38 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Nástěnné police VIREON hnědé, sada 2ks
Skladem
(>10 ks)
155 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Nástěnná dekorace JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Skladem
(>10 ks)
319 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–40 %
Nízká zástěra do pasu z eko kůže GRILL AND SERVE, černá
Skladem
(>10 ks)
112 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
449 Kč
–11 %
Sada nožů SOLA KNIFE v dřevěném bloku, 6 ks
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sklenice s bambusovým víkem a brčkem PALM 400 ml
Skladem
(>10 ks)
109 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Kulatý dřevěný podnos ALPINA Ø35 cm
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Černé bodové svítidlo RIVANO
Skladem
(>10 ks)
249 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
69 Kč
–47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
36 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Bambusová dóza na máslo BUTTERPOD
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
549 Kč
–5 %
Termohrnek s brčkem TERMOS 1000 ml, šedý
Skladem
(>10 ks)
520 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Materiál potahu: 100% bavlna
- Materiál výplně: 100% polyester
Barva
- Červená
- Modrá
Rozměry
- Šířka: 40 cm
- Délka: 40 cm
- Tloušťka: 5 cm
- Hmotnost: 0,463 kg
Provedení
- Snímatelný a pratelný potah se zapínáním na zip
- Výplň je součástí balení
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 3701461330527 |
| ? Barva: | Modrá, Červená |
| ? Délka: | 40 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 40 x 40 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 0,463 kg |
| ? Materiál výplně: | 100% polyester |
| Materiál potahu: | 100% bavlna |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Vzor: | Se vzorem |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář