Dekorační polštářek STAR IN THE WOODS
Související produkty
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
169 Kč
–1 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
166 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Výhodná sada
372 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů MADISON ECO 50x50 cm, oranžové
Skladem
(>10 ks)
345 Kč
Novinka
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek IMPRIME NOBALY 30x50 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
189 Kč
–8 %
Dekorační polštářek MEX 45x45 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
172 Kč
Akce
189 Kč
–38 %
Dekorační polštářek KELLA 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
117 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
189 Kč
–10 %
Dekorační polštářek INSECT 45x45 cm, zelený
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Výhodná sada
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, azurové
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek BOSSA 45x45 cm, světle zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
349 Kč
–7 %
Sametový dekorační polštář SANTA CLAUS, červený
Skladem
(10 ks)
324 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
189 Kč
–4 %
Dekorační polštářek GIEL 45x45 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
180 Kč
Detailní popis produktu
Materiál:
- 100% bavlna s gramáží 150 g/m2
- hypoalergenní silikonové vlákno s gramáží 200 g/m2
Rozměr:
- Průměr: 50 cm
Pokyny k praní:
- prát v pračce na teplotu 40 °C
- nebělit
- nesušit v pračce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8128950004687 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Gramáž: | 150 g/m2 |
| ? Rozměr polštáře: | 50 cm |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Hmotnost: | 0,35 kg |
| ? Materiál výplně: | Hypoalergenní vlákno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.