Venkovní polštář MADISON BLOSSOM 50x50 cm, modrý
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
119 Kč
–0 %
Dekorační polštářek MICKEY MOUSE 40x40 cm - více barev
Skladem
(4 ks)
118 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
179 Kč
–5 %
Venkovní polštář s květy ANNAS 30x50 cm, barevný
Skladem
(10 ks)
169 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
169 Kč
–8 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
186 Kč
–9 %
Venkovní polštář MADISON ECO 50x50 cm, béžový
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
186 Kč
–9 %
Venkovní polštář MADISON CHECK 50x50 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
272 Kč
–10 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, černé
Skladem
(>10 ks)
244 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
149 Kč
–12 %
Venkovní polštář BELANO 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
131 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
109 Kč
až –12 %
Cestovní polštářek TRAVEL FRIENDS 33x25 cm plyšový - více barev
Skladem
(>10 ks)
od 95 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
189 Kč
–32 %
Dekorační polštářek NEXIRO 45x45 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
127 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
189 Kč
–10 %
Dekorační polštářek CABLISS 45x45 cm, okrový
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 50% bavlna
- 45% polyester
- 5% ostatních vláken
Barva
- Modrá
- Zelená
- Fialová
Rozměry
- Šířka: 50 cm
- Délka: 50 cm
- Hloubka: 10 cm
- Hmotnost: 0,48 kg
Provedení
- Polštář je omyvatelný
- Se zipem na boku
- Pro venkovní i vnitřní použití
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Pouze ruční praní, do 30 °C
- Vodoodpudivý zátěr na ekologické bázi
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8713229332761 |
| ? Barva: | Zelená, Modrá, Fialová |
| ? Délka: | 50 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 50 x 50 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | Bavlna, Polyester |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové, Venkovní |
| Motiv: | Se vzorem |
| Voděodolné: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář