Lněný dekorační polštářek STAR STONE GRAY
Související produkty
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
169 Kč
–1 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
166 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, azurový
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
189 Kč
–8 %
Kulatý dekorační polštářek DORA 45 cm, šedý
Skladem
(7 ks)
172 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
189 Kč
–10 %
Dekorační polštářek CABLISS 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář JUNGARO 45x45 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář EMPARO 50x50 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
186 Kč
–9 %
Venkovní polštář MADISON CHECK 50x50 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% len s gramáží 154 g/m2 a Oeko-Tex Standard 100 IW 00034
Barva
- Šedá
Rozměr
- 46 x 46 cm
Podrobnosti
- Teplota praní: 40 °C
- Žehlení na mokro při vysoké teplotě
- Velmi měkký a příjemný na dotek
- Len je přírodní materiál, proto se mohou odstíny lišit
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 46 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Gramáž: | 154 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% len |
| ? Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| Hmotnost: | 0,35 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.