Venkovní polštář SUNDRA 45x45 cm, barevný
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
1 150 Kč
–37 %
Černá plastová židle KATO
Skladem
(>10 ks)
716 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
3 + 1
od 139 Kč až –8 %
Tyrkysový podsedák BOEL - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 127 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sada 3 květináčů s plastovým vnitřkem HAYDEN CAULDRON WHITE
Skladem
(7 ks)
599 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Přírodní bambusový pořadač FIVE
Skladem
(>10 ks)
369 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Modrá houpací síť HAMAK pro 2 osoby 190x150 cm
Skladem
(>10 ks)
349 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
630 Kč
–18 %
Béžové závěsné křeslo VELHO
Skladem
(>10 ks)
512 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrově žlutý, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštářek LOEK 45x45 cm, zelený
Skladem
(3 ks)
189 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů EMPARO 50x50 cm, světle šedé
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Kulatý dekorační polštářek LONNE 40 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–6 %
Venkovní polštář TROPALA 45x45 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
140 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–6 %
Venkovní polštář FLORILO 45x45 cm, modrý
Skladem
(>10 ks)
140 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštářek MELANIE 45x45 cm, modrý
Skladem
(10 ks)
189 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–9 %
Dekorační polštářek NANCY 45x45 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
171 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář BANARA 45x45 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–2 %
Dekorační polštářek GIEL 45x45 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
185 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Barva
- Více barev
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
- Tloušťka: 5 cm
Provedení
- Odolný vůči vodě, nečistotám a slunci
- S vodoodpudivou vrstvou
- Polštář je omyvatelný
- Pro venkovní i vnitřní použití
- Polštář je opatřen zapínáním na zip
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503962575 |
| ? Barva: | Barevná |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 0,45 kg |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové, Venkovní |
| Motiv: | Květiny |
| Voděodolné: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář