Dekorační polštářek NANCY 45x45 cm, hnědý
Související produkty
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
169 Kč
–1 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
166 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
Akce
189 Kč
–34 %
Dekorační polštářek RORY 45x45 cm, tmavě zelený
Skladem
(>10 ks)
124 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek TAFFY 45x45 cm, hnědý
Skladem
(7 ks)
189 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Výhodná sada
372 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů MADISON ECO 50x50 cm, oranžové
Skladem
(>10 ks)
345 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Výhodná sada
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů TROPELIS 45x45 cm, béžové
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
Novinka
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek IMPRIME ALMA 30x50 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář PAVELLO 45x45 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Povlak: 100% bavlna
- Výplň: 100% polyester
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
- Výška: 8 cm
- Hmotnost: 480 g
Provedení
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Zapínaní na zip
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503975391 |
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| ? Materiál výplně: | Polyester |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Jednobarevný |
-15 % s kódem: MAJ15
189 Kč
–4 %
Dekorační polštářek GIEL 45x45 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
180 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.