Keramická cukřenka MYNTE GREEN TEA zelená
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
69 Kč
až –47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(3 ks)
od 36 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
390 Kč
–6 %
Dřevěné servírovací prkénko GUSTA s miskou
Skladem
(>10 ks)
366 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
490 Kč
–18 %
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, černé
Skladem
(8 ks)
398 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Servírovací ubrousky EASTER 40x40 cm, 16 ks
Skladem
(7 ks)
129 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Keramika
Barva
- Zelená
Rozměry
- Průměr: 9,3 cm
- Výška: 9,5 cm
- Obsah: 280 ml
- Hmotnost: 293 g
Provedení
- Vhodné do myčky
- Vhodné do mikrovlnné trouby i klasické trouby
- Vhodné do mrazáku
- Bezpečné pro potraviny
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 709898372644 |
| ? Barva: | Mentolová |
| ? Průměr: | 9,3 cm |
| ? Výška: | 9,5 cm |
| ? Materiál: | Keramika |
| Hmotnost: | 0,293 kg |
| Uzavírání: | S víkem |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.