Smetanová keramická miska na müsli MYNTE BUTTER CREAM
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
69 Kč
až –47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(3 ks)
od 36 Kč
Akce
349 Kč
–43 %
Skleněná dóza na potraviny BAMBOO s bambusovým víkem 1750 ml
Skladem
(1 ks)
198 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
490 Kč
–18 %
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, černé
Skladem
(10 ks)
398 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
129 Kč
–6 %
Servírovací prkénko BUNNOO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
121 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
139 Kč
až –30 %
Vánoční dřevěný podnos CHRISTMAS - více variant
Skladem
(>10 ks)
od 96 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Závěsný kuchyňský organizér s háčky RAXIMO, černý
Skladem
(9 ks)
399 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
169 Kč
–30 %
Černé kulaté jutové prostírání
Skladem
(4 ks)
117 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Keramika (krémová)
Rozměry
- Průměr: 13 cm
- Výška: 7 cm
- Obsah: 350 ml
Provedení
- Vhodné do myčky
- Vhodné do mikrovlnné trouby i klasické trouby
- Vhodné do mrazáku
- Bezpečné pro potraviny
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 709898266073 |
| ? Barva: | Krémová |
| ? Velikost: | Malá |
| ? Průměr: | 13 cm |
| ? Výška: | 7 cm |
| ? Materiál: | Keramika |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Sady: | Kusové |
| Použití: | Na polévku |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.