Žluté keramické mísy MYNTE LEMONADE, set 3 ks
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
79 Kč
–46 %
Bavlněný set prostírání 32x47 cm s ubrouskem 40x40 cm FOOD
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
69 Kč
–47 %
Nerezová slánka a pepřenka SALPE 7 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
36 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
350 Kč
–32 %
Sada porcelánových tapas misek na dřevěném podnosu
Skladem
(1 ks)
236 Kč
Akce
349 Kč
–43 %
Skleněná dóza na potraviny BAMBOO s bambusovým víkem 1750 ml
Skladem
(1 ks)
198 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
129 Kč
–3 %
Servírovací prkénko EGGUNO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
125 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Keramika: Žlutá
Rozměry
- Průměr: 20,5 / 22 / 26 cm
- Výška: 11,5 / 13 / 14 cm
- Počet ks v balení: 3
- Hmotnost: 3,86 kg
Provedení
- Vhodné do myčky
- Vhodné do mikrovlnné trouby i klasické trouby
- Vhodné do mrazáku
- Bezpečné pro potraviny
- Design IB Laursen
Stylový doplněk pro každodenní stolování
Sada žlutých keramických mís vnese do vaší kuchyně pozitivní energii i špetku elegance. Jsou nejen praktické díky své odolnosti a možnosti použití v troubě, myčce či mrazáku, ale i vizuálně atraktivní. Krásně se hodí pro servírování teplých jídel, salátů či dezertů. Ať už chystáte rodinný oběd nebo slavnostní večeři, tyto mísy budou skvělým pomocníkem i stylovým prvkem na vašem stole.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 709898347024 |
| ? Barva: | Žlutá |
| ? Průměr: | 22 cm, 26 cm, 20,5 cm |
| ? Výška: | 14 cm, 13 cm, 11,5 cm |
| ? Materiál: | Keramika |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Sada: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.