Povlak na polštář Atlas Grádl bílý proužek 2 cm česaná bavlna
Související produkty
Akce
od 349 Kč až –22 %
Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE šampaň - proužek 2 cm
Skladem
(>10 ks)
od 290 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
od 319 Kč až –5 %
Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE bílé - proužek 2 cm
Skladem
(>10 ks)
od 301 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
Top kvalita ★
999 Kč
–52 %
Hotelové saténové povlečení damašek bílé
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
471 Kč
Výprodej
Český výrobek 🇨🇿
-15 % s kódem: MAJ15
Bílý povlak na polštář hotelová kapsa
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
od 119 Kč
Akce
od 299 Kč až –9 %
Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE mentolové - proužek 2 cm
Skladem
(>10 ks)
od 282 Kč
Český výrobek 🇨🇿
-15 % s kódem: MAJ15
Bílý povlak na polštář knoflíky
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
od 119 Kč
Akce
od 309 Kč až –11 %
Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE béžové - proužek 2 cm
Skladem
(>10 ks)
od 309 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
od 299 Kč až –5 %
Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE světle šedé - proužek 2 cm, hotelová kapsa
Skladem
(>10 ks)
od 295 Kč
Český výrobek 🇨🇿
-15 % s kódem: MAJ15
199 Kč
–15 %
Povlak na polštář saténový damašek 70x90 bílý
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Český výrobek 🇨🇿
-15 % s kódem: MAJ15
od 649 Kč až –38 %
Bílé bavlněné povlečení LUX knoflík
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
od 299 Kč až –5 %
Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE světle šedé - proužek 2 cm
Skladem
(>10 ks)
od 289 Kč
Akce
od 299 Kč až –29 %
Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE hnědé - proužek 2 cm
Skladem
(>10 ks)
od 246 Kč
Český výrobek 🇨🇿
-15 % s kódem: MAJ15
Povlak na polštář saténový damašek 40x50 cm bílý
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
699 Kč
až –45 %
Bavlněné povlečení LUX bílé hotelová kapsa
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>10 ks)
od 382 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
Hotelové povlečení z mikrovlákna JASMINE tmavě modré - proužek 2 cm
Skladem
(>10 ks)
od 299 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hotelové povlečení |
|---|---|
| EAN: | 8596605023886 |
| Cena: | Levné do 300 Kč |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Gramáž: | 160 g/m2 |
| ? Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| ? Doporučená teplota praní: | 95 °C |
| Hmotnost: | 0,15 kg |
| ? Motiv povlečení: | Jednobarevné |
| ? Styl povlečení: | Minimalistický |
| ? Zapínání: | Hotelová kapsa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.