Knihovna ENGINE 50x24x106 cm bílá
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
850 Kč
–27 %
Bílá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(>10 ks)
618 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Kovová nástěnná police TANDOR 20x55 cm
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
790 Kč
–12 %
Černá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(8 ks)
690 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
690 Kč
–19 %
Nástěnné police TAYLOR SONOMA sada 3ks
Skladem
(4 ks)
553 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Nástěnné police VIREON hnědé, sada 2ks
Skladem
(>10 ks)
155 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Nástěnná police SHELVIX 55 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
199 Kč
–50 %
Závěsný látkový ptáček BIRD - více barev
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
29 Kč
–48 %
Závěsné peří na drátku FEATHER DECOR hnědé - více barev
Skladem
(>10 ks)
15 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Stříbrný porcelánový anděl STRIPES, závěsný
Skladem
(10 ks)
239 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
99 Kč
–8 %
Nástěnná dekorace BIRDS s fotoklipem
Skladem
(10 ks)
91 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
od 41 Kč až –16 %
Nástěnná kovová dekorace motýl BUTTERFLY 30 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
od 41 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Keramický zajíček GILDED BUNNY 14 cm bílý
Skladem
(9 ks)
215 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Dřevo: Bílá
Rozměry
- Šířka: 50 cm
- Hloubka: 24 cm
- Výška: 106 cm
- Nosnost police: 10 kg
- Hmotnost: 16,4 kg
Provedení
- 7 polic
- Pro zajištění bezpečnosti je nezbytné ukotvení ke stěně
- Dodávané v demontu
Knihovna vám umožní nejen stylově ukládat knihy, ale také přidat interiéru osobitý šarm. Vyzkoušejte uspořádat knihy podle barev jejich hřbetů – vznikne tak krásně sladěná a barevně harmonická dekorace, která dodá vašemu obývacímu pokoji nebo pracovně svěží a organizovaný vzhled. Tento jednoduchý trik promění vaši knihovnu v designový kousek Vašeho pokoje, který zaujme na první pohled.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny a police |
|---|---|
| EAN: | LBC27WT |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 24 cm |
| ? Výška: | 106 cm |
| Tvar: | Atypické, Rovný |
| ? Materiál: | Dřevo |
| Kolečka: | Bez koleček |
| Typ umístění: | Na postavení |
| Úložný prostor: | S poličkami, Otevřený úložný prostor |
| Vzhled: | Otevřené |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář