Šedá dětská knihovna CLOUD
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
850 Kč
–27 %
Bílá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(>10 ks)
618 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Kovová nástěnná police TANDOR 20x55 cm
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
790 Kč
–12 %
Černá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(8 ks)
690 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
690 Kč
–19 %
Nástěnné police TAYLOR SONOMA sada 3ks
Skladem
(4 ks)
553 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Nástěnné police VIREON hnědé, sada 2ks
Skladem
(>10 ks)
155 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Nástěnná police SHELVIX 55 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
45 Kč
–26 %
Velikonoční dřevěný králík WHITE BUNNY 14 cm bílý
Skladem
(>10 ks)
33 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
od 41 Kč až –16 %
Nástěnná kovová dekorace motýl BUTTERFLY 30 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
od 41 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Dekorační podnos se svícnem a svíčkami HYGGE 20x20 cm
Skladem
(>10 ks)
175 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
99 Kč
–42 %
Papírové přání k narození dítěte HELLO WORLD
Skladem
(4 ks)
57 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
99 Kč
–8 %
Nástěnná dekorace BIRDS s fotoklipem
Skladem
(10 ks)
91 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Nástěnná dekorace POPPY WOOD Ø 58 cm
Skladem
(>10 ks)
319 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- MDF
- Dřevo
Rozměry
- Šířka: 58 cm
- Hloubka: 18 cm
- Výška: 100 cm
Provedení
- 3 police
- Odolný materiál
Údržba
- Nábytek by se měl otřít měkkým bavlněným hadrem navlhčeným vodou nebo výrobkem určeným na péči o nábytek.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny a police |
|---|---|
| EAN: | 3560238909584 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Šířka: | 58 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
| ? Výška: | 100 cm |
| ? Materiál: | Dřevo, MDF |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Úložný prostor: | S policemi |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář