Modrá koupelnová předložka BATI 60x90 cm
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
299 Kč
–8 %
Černý toaletní kartáč se stojánkem NATUREO
Skladem
(5 ks)
273 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Sada 2 háčků na koupelnový radiátor SEZA, černé
Skladem
(2 ks)
59 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
od 729 Kč až –34 %
Zlaté nástěnné kulaté zrcadlo LEOBERT - různé velikosti
Skladem
(8 ks)
od 474 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Rohová koupelnová polička bez vrtání NEO, černá
Skladem
(2 ks)
159 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
250 Kč
–36 %
Hotelová předložka Comfort azurová 750g/m2
Skladem
(>10 ks)
159 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
250 Kč
–36 %
Hotelová předložka červená Comfort 750g/m2
Skladem
(>10 ks)
159 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Koupelnová předložka TRIVORA 60x100 cm tmavě šedá
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Koupelnová předložka TRIVORA 60x100 cm bílá
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
250 Kč
–40 %
Hotelová předložka Comfort světle zelená 750g/m2
Skladem
(2 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–3 %
Koupelnová předložka TRIVORA 60x100 cm krémová
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
250 Kč
–40 %
Hotelová předložka Comfort krémová 750g/m2
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
250 Kč
–36 %
Hotelová předložka Comfort tmavě šedá 750g/m2
Skladem
(>10 ks)
159 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
250 Kč
–40 %
Hotelová předložka Comfort bílá 750g/m2
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
250 Kč
–40 %
Hotelová předložka Comfort oranžová 750g/m2
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
Detailní popis produktu
- Materiál: 100% polyester
- Gramáž: 1000 g/m2
- Barva: Modrá
- Rozměr: 60 x 90 cm
- Hmotnost produktu: 0,5 kg
- Doporučení: Prát při teplotě max. 30 °C. Nečistit chemicky. Nežehlit. Nebělit. Lze sušit v sušičce při nízké teplotě.
Jak pečovat o koupelnové předložky?
Připravili jsme pro Vás sérii článků, ve které se dozvíte jak správně pečovat o koupelnové předložky. Kvalitní předložky nejenže přispívají k pohodlí a estetice vaší koupelny, ale také k udržení čistoty a bezpečnosti. Správná údržba koupelnových předložek zahrnuje několik klíčových kroků, jako je správné praní, sušení, skladování a další.
Přečíst celý článek
Jak sušit koupelnové předložky?
Koupelnová předložka může být ideální živnou půdou pro mikroorganismy. Věnujte jí dostatečnou péči a nezapomínejte na pravidelné praní a správné sušení. Díky tomu vám vydrží dlouho jako nová. Víte, jak předložky do koupelny správně usušit?
Přečíst celý článekInspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové předložky |
|---|---|
| EAN: | 4251758693570 |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Délka: | 90 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Gramáž: | 1000 g/m2 |
| Tvar: | Hranatý |
| ? Materiál: | Polyester |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| ? Rozměr: | 60 x 90 cm |
| Provedení: | Jednobarevný |
| Sady: | Kusové |
| Typ umístění: | Do koupelny |
| Protiskluzové: | Protiskluzové |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář